GildeOldermannEpostMobil
ArendalTor Arvid Toftenta-tofte@online.no90574381
BergenArne Gunnar Stormarkarnestormark@gmail.com93213785
DrammenBjørn Harris Hansenb-harris@online.no97089975
ElverumKnut Nilssveennilknut@hotmail.com41665195
GjøvikKnut Wienpost@skybergstua.info41247006
HamarEiliv Sandberge.sandberg@online.no90071389
HortenØyvind Larsenoyvind.larsen2@sf-nett.no90967750
KristiansandKåre G. Sørensenkaare.g.sorensen@gmail.com90653259
LillehammerTor G. Nersethtorg@nerseth.com95179035
MandalArnfinn Nilsenarnfi-ni@online.no90066825
MossPer Otto Eriksenhighvotech@hotmail.com92618046
OsloRolf Otto Strømrolf.strom@me.com90180804
PorsgrunnØyvind Madsenoyvind.madsen@sf-nett.no97777872
SandefjordTrygve Svanbergtrysv@online.no90114207
SandnesGunnar Klugegunkluge@online.no91539229
TrøndelagLeidulf Vavikleiduvik@gmail.com91102909
TønsbergFred Ragnar Grøtnesfredgrotnes@gmail.com90139059
Costa del Sol
Fuengirola
Svein Søbakssobak@online.no
Kontaktbror for Gildene: Rolf Otto Strøm

Møteliste

Møter i Oslo

Losjelokale: Druidenes Hus Parkveien 47B
Møter i Drammen

Ordinære møter starter klokka 11:00 Matmøter starter klokka 12:00
Losjelokale Druidenes hus Hotvetveien 41

Harry turer kjøres torsdager grunnet sjåfør
Møter i Moss

Gilde-møtene hver tirsdag klokka 09:00 til klokka 12:00.
Unntatt helligdager og skoleferien på sommeren.

Losjelokale Druidegaarden Fossen 9.
Møter i Tønsberg

Vi starter våre møter klokka 12:00, og holder på til ca klokka 14:00.
Losjelokale Gimle Kirkeveien 22. 
Møter i Sandefjord

Våre Gildene møter i Sandefjord er alltid første
mandag i månedene februar, mars og april.
Samt det samme i høstmånedene september, oktober og november.

Alle møter begynner klokka 12:00.
Losjelokalet Druidenes Hus Prinsens gate 7.
Møter i Elverum

Møteplan 2020

2 september
7 oktober
4 november Røkt fisk
2 desember Julemøte m/lefse

Møtene avholdes i Druidenes Hus i Hernes, den første onsdag i måneden, kl 1100.