Skip to content

Concordia Gildene

GildeOldermannEpostMobil
ArendalTor Arvid Toftenta-tofte@online.no90574381
BergenArne Gunnar Stormarkarnestormark@gmail.com93213785
DrammenBjørn Harris Hansenb-harris@online.no97089975
ElverumKnut Nilssveennilknut@hotmail.com41665195
HamarEiliv Sandberge.sandberg@online.no90071389
HortenØyvind Larsenoyvind.larsen2@sf-nett.no90967750
KristiansandArnt Mangor Risvandarntmr@broadpark.no41616007
LillehammerTor G. Nersethtorg@nerseth.com95179035
MandalArnfinn Nilsenarnfi-ni@online.no90066825
MossPer Otto Eriksenhighvotech@hotmail.com92618046
OsloRolf Otto Strømrolf.strom@me.com90180804
PorsgrunnØyvind Madsenoyvind.madsen@sf-nett.no97777872
SandefjordTrygve Svanbergtrysv@online.no90114207
SandnesGunnar Klugegunkluge@online.no91539229
TrøndelagLeidulf Vavikleiduvik@gmail.com91102909
TønsbergFred Ragnar Grøtnesfredgrotnes@gmail.com90139059
Kontaktbror for Gildene: Rolf Otto Strøm

Møteliste

Møter i Oslo

Mandag 18. november 2019
Mandag 2. desember 2019
Mandag 16. desember 2019 Julemøte

Mandag 13. januar 2020
Mandag 27. januar 2020
Mandag 10. februar 2020
Mandag 24. februar 2020
Mandag 9. mars 2020
Mandag 23. mars 2020
Mandag 6. april 2020
Mandag 20. april 2020
Mandag 4. mai 2020 Sommer avslutning

Losjelokale: Druidenes Hus Parkveien 47B
Møter i Drammen

Fredag 15. november Vanlig møte
Fredag 29. november Vanlig møte
Fredag 13. desember Vanlig møte
Fredag 20. desember Julemat

Fredag 03. januar Vanlig møte
Fredag 10. januar Sildebord
Fredag 24. januar Vanlig møte
Fredag 21. februar Vanlig møte/Årsmøte
Fredag 06. mars Bacalao
Torsdag 12. mars Harry Tur
Fredag 20. mars Vanlig møte
Fredag 27. mars Vanlig møte
Fredag 03. april Laksebord m/tilbehør
Fredag 17. april Vanlig møte
Fredag 15. mai Reker/ Terminavslutning

Ordinære møter starter klokka 11:00 Matmøter starter klokka 12:00
Losjelokale Druidenes hus Hotvetveien 41

Harry turer kjøres torsdager grunnet sjåfør
Møter i Moss

Gilde-møtene hver tirsdag klokka 09:00 til klokka 12:00.
Unntatt helligdager og skoleferien på sommeren.

Losjelokale Druidegaarden Fossen 9.
Møter i Tønsberg

Mandag 18. november 2019 med bingo med Per Magnus og Rita.
Mandag 09. desember 2019 julemøte med smakebit av ribbe.

Vi starter våre møter klokka 12:00, og holder på til ca klokka 14:00.
Losjelokale Gimle Kirkeveien 22.

Vårens datoer er ikke bestemt.
Møter i Sandefjord

Mandag 3. februar 2020
Mandag 2. mars 2020
Mandag 6. april 2020

Våre Gildene møter i Sandefjord er alltid første
mandag i månedene februar, mars og april.
Samt det samme i høstmånedene september, oktober og november.

Alle møter begynner klokka 12:00.
Losjelokalet Druidenes Hus Prinsens gate 7.